Firma rehberinin amacı nedir?

  • Yazar: Editör
  • Yayınlanma Tarihi: 14 Ağustos 2022
  • Okunma Süresi: 0 Dakika 58 Saniye
  • Kategori: Girişimcilik
Firma rehberinin amacı nedir?

Firma rehberi; Türkiye genelinde bulunan tüm firmaları sektörlere göre ayırarak bünyesinde barındıran bir sistemdir.

Online firma rehberimizin amacı; üretici ve tüketici kitlelerin birbirlerine daha çabuk ve daha hızlı ulaşabilmesini sağlamaktır. Hizmet sunan firma sahipleri işletmelerini online firma rehberimize ücretsiz kaydederek arama motorlarında daha çabuk bulunabilme olasılığını arttırırlar. 

Sisteme kaydedilen tüm firmalar kategorilendirilmektedir. Böylelikle müşterilerin arama sonuçlarında istedikleri firmaları kendi elleriyle koymuş gibi bulmaları sağlanır.

Örnek verecek olursak; nakliye ihtiyacı olan insanlar arama motorlarına girdikleri gibi "nakliyat firmaları" anahtar kelimelerini girerek arama yaparlar. Arama sonuçlarında daha önce sistemimizde nakliyat firmaları kategorisine kaydedilmiş firmalar görüntülenir ve müşterinin bu firmaları araması sağlanır.

Sistemimize kaydedilen firmalar ne kadar doğru kaydedilirse arama sonuçlarında o kadar hızlı sonuç alınır. İşletmelerin telefon numarası, adresi, hizmet verdiği sektör, haritada ki konumu, web sitesi vb. tüm bilgilerin doğru doldurulması gerekmektedir. 

Aynı zamanda Firma Online üyelik hizmeti de sunmaktadır. Üye olan kullanıcılar sahibi oldukları işletmeleri sisteme kaydederek sahiplenebilir ve işletmelerinin bilgilerini istediği vakitte güncelleyebilir. Üstelik bu özellik için sizlerden hiç bir ek ücret talep edilmemektedir. 

Sizlerde online firma rehberimize işletmenizin kaydını yapmak istiyorsanız aşağıdaki bağlantıya tıklayarak gerekli bilgileri doldurun ve  işletmenizi ücretsiz olarak ekleyin.

Hemen İşletmenizi Ekleyin